Můj program

Moderní magie mezi hosty (mikromagie)

Budu procházet přímo mezi vámi a budu vás bavit moderní magií opravdu z blízka. Můžete čekat efekty jako jsou čtení myšlenek, oheň, peníze, levitace, ohýbání železných předmětů a spousty dalších netradičních kouzel s předměty zapůjčených od diváků. Tento program je vhodný nejen na firemní večírky, či klientské akce, ale také všude tam kde podpoří uvolněnou atmosféru. Staňte se součástí originální – Neuvěřitelné Magie!

Zábavná magická show

Úvodní program pro větší počet diváků. Nečekejte strohé předvádění triků, ale akční a inteligentní zábavu. V tomto programu pro vás propojuji moderní iluze, psychologii, hypnózu, napětí a humor. Spolupracuji nejen s diváky na jevišti, kteří se stávají součástí kouzel, ale zároveň i s celým publikem. Délka vystoupení se pohybuje od 15 – 45 minut.

Svatební program

Přemýšlíte o atraktivní zábavě na vaši svatbu? Rád se na vaší svatbě postarám o super zábavu plnou zajímavých iluzí a všichni svatebčané se budou skvěle bavit. Nabízím Vám 30-ti minutovou interaktivní show doprovázenou vtipným mluveným slovem. Největším svatebním překvapením bude neuvěřitelná levitace nevěsty.

A další

FALEŠNÁ HRA SKOŘÁPKY

Skořápky jsou hazardní hra spočívající v sázení na nalezení konkrétního ze tří míchaných předmětů. Nechte se zlákat a zahrajte si s opravdovým mistrem mnoha variant této zakázané hry. Uvidíte neuvěřitelné fígly a podvody, které Vám běžný skořápkář nikdy neukáže. Kouzelník Aleš Krejčí Vás přesvědčí o tom, že skořápky o pravé peníze nemáte nikdy hrát.

SPOLEČNÝ POŘAD S IMITÁTOREM VÁCLAVEM FALTUSEM

Imitátor Václav Faltus napodobuje 275 hlasů známých a populárních osobností. Hned v úvodu tohoto programu vás zaujme těmi nejnovějšími ze svého repertoáru. Uslyšíte Andreje Babiše, Karla Schwarzenberga, Ivo Šmoldase, Patrika Hezuckého a mnohé další. Chybět nemůžou ani velice oblíbené bonmoty o alkoholu, cigaretách a jiných potěšeních hlasem Miloše Zemana. Těšit se můžete samozřejmě také na nejoblíbenější herce ze zlaté éry a Václav Faltus se s Vámi podělí o nejlepší zážitky, které společně prožili. Hostem programu Václava Faltuse bude kouzelník, iluzionista a zároveň skvělý bavič Aleš Krejčí. Ten program obohatí svými zábavnými kousky a moderními iluzemi. Aleš Krejčí předvádí svá kouzla hlavně pro pobavení a spolupracuje přímo s diváky, kteří se tak stávají součástí celého programu. Do kouzlení se zapojí i Václav Faltus a společně například nechají levitovat některého z diváků. Délka programu je 60 – 75 minut.

ILUZE S PARTNERKOU

V tomto programu najdete neočekávané a originální efekty, jako jsou LEVITACE ŽENY Z PUBLIKA, přeříznutí partnerky na dvě poloviny, propíchnutí mečem, objevení, zmizení nebo bleskové přecestování osob, neuvěřitelné projití mřížemi, nebezpečné úniky ze svěrací kazajky, řetězů a pout. A ještě mnoho dalších kouzel a světových iluzí. Tuto show kombinujeme se zábavnou magickou show a proto se máte opravdu na co těšit. Délka jednotlivých vystoupení se pohybuje od 20 – 45 minut.

MODERNÍ FAKÍRSKÁ SHOW

Ohnivá show je impozantním spojením hřejivého ohně,  hudby a fakírského umění. Výstup trvá cca 8 – 10 minut. Tato napínavá podívaná je o to působivější, protože se do výstupu zapojí i diváci.

ŽONGLÉR

Aleš Krejčí je také vynikající žonglér. V žonglérském programu, který trvá 6 – 9 minut, spatříte žonglování s třemi, čtyřmi, pěti a šesti míčky, s ostrými noži, talířem. Na závěr žonglování se zavázanýma očima a žonglování ve tmě s hořícími kužely.

VELETRHY A SPECIÁLNÍ ILUZE

Objevíme vašeho ředitele… Dále Vám můžeme navrhnout a zhotovit speciální rekvizity, které budou magicky propagovat váš jedinečný produkt, či službu. Celá show tak bude zaměřena výhradně na propagování vaší společnosti.